Najwspanialsze wczasy - wyłącznie w górach!
Najwspanialsze wczasy - wyłącznie w górach!

Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie Twoja pociecha może spędzić okres wakacyjnej laby w ciekawy sposób i zapewnić sobie wspomnienia na całe życie - przemyśl wysłanie go na wolne w górach. Nawet jeśli Twoje dziecko nie doceni w pełni pejzaży na imponujące górskie wierchy, z pewnością przemówi do niej duch przygody i oderwania się od szarej miejskiej rzeczywistości.

Atrakcyjny wakacyjny kurort
Atrakcyjny wakacyjny kurort

Od lat nad polskie wybrzeże zjeżdżają rzesze głodnych morza, słońca i wakacyjnej beztroski podróżnych. Bałtyk, choć bezdyskusyjnie cudowny, jest przez wzgląd na zmienną aurę bardzo ryzykownym kierunkiem podróży. Nie jest nim z pewnością jeden z ostatnimi czasy najmodniejszych kierunków urlopowych wojaży - Bułgaria.

Paryż miastem zakochanych i nie tylko
Paryż miastem zakochanych i nie tylko

Wczasy trwają w najlepsze! Nie sądzisz że marnowanie ich na bycie przed komputerem oraz bezmyślne przewijanie mediów społecznościowych to prawdziwa strata czasu? Wycieczki to fajny sposób na rozszerzenie naszych horyzontów, poznanie od podstaw nowych, innych do owej chwili sztuk oraz społeczności. Paryż to miasto do którego każdy winien się wybrać. 

Co możemy zobaczyć w Tallinie i Mińsku?
Co możemy zobaczyć w Tallinie i Mińsku?

Z bogatego estońskiego dziedzictwa i wielu inspirujących budowli, które charakteryzują swoją przeszłość słynie Tallin, który zawiera ogromne ilości imponujące zabytki i pomniki, być może z których najbardziej wspaniałym jest prawosławny kościół Aleksandra Newskiego, który dominuje nad znaczną częścią miasta, gdyż zlokalizowano go na szczycie wzgórza.

Urlop w ciepłych krajach
Urlop w ciepłych krajach

Niekorzystne warunki pogodowe za oknem i ciężka jesień sprawiają, że niektórzy ludzie wyjeżdżają na spóźnione wypoczynki w słoneczne strony. Bezsprzecznie niezwykle rozpowszechniona jest wciąż Grecja, to kraj gdzie jest nadal wciąż gorąco oraz przyjemnie, Grecja to idealny świat z wieloma atrakcyjnymi zabytkami i wyjątkowo efektownymi miejscami. Ludzie wylatują tam samolotami lub jadą autokarami, indywidualnie bądź w zorganizowanych przez biuro turystycznych grupach.