Liczne zabytki w Lizbonie
Liczne zabytki w Lizbonie

Osoby rozważające wyjazd turystyczny do miejsca najbardziej wystawionego na zachód Europy, czyli do Portugalii, bezwzględnie muszą w bezpośrednich celach uwzględnić jego największą aglomerację, i dodatkowo stolicę - Lizbonę. Lizbona położona jest nad rzeką Tag, w zachodnim fragmencie Półwyspu Iberyjskiego.

Hellada
Hellada

Grecja to kolebka kultury, miejsce w którym swój początek miały igrzyska olimpijskie, gdzie jesteśmy w stanie odpocząć i dokonać sporo edukacyjnych wycieczek. Do Grecji możemy polecieć prywatnie, rezerwując wcześniej poprzez internet bilet samolotowy oraz nocleg w Grecji. 

Wakacje w Bułgarii - oferty w Słonecznym Brzegu
Wakacje w Bułgarii - oferty w Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg to najbardziej modny kurort turystyczny Bułgarii. Miasto to cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Polaków szukających miejsca na idealne wczasy. Opłaty w Bułgarii są nieco mniejsze aniżeli w niezwykle egzotycznych kurortach świata.

Czym zachwyci nas stolica Francji
Czym zachwyci nas stolica Francji

Jednym z najbardziej atrakcyjnych miast wizytowanych poprzez podróżnych jest stolica Francji. Z racji na dużo ciekawych elementów miasta zwiedzanie stolicy Francji okazało się jednym z podstawowych punktów dla zwiedzających z całego świata. W stolicy Francji możemy zobaczyć takie atrakcje jak:

Atrakcyjne noclegi nad morzem
Atrakcyjne noclegi nad morzem

Morze Bałtyckie jest miejscem atrakcyjnym turystycznie bez względu na porę roku, choć oczywiście największe stężenie turystów jest tam latem. Ze względu na wysoką zawartość jodu w powietrzu nadmorskim wielu kuracjuszy przyjeżdża tam właśnie w okresie jesienno-zimowym, by wypocząć spacerując brzegiem morza, nawet gdyby miało to oznaczać szczelne opatulanie się szalikiem i czapką.