Kurort wakacyjny w Bułgarii

Kurort wakacyjny w Bułgarii

Nasi krewni mieli właściwie mało opcji spędzania wakacji zagranicą. Chętnym celem wycieczek, o ile w ogóle takowy mógł dojść do skutku, były rzeczywiście nazywane demoludy, czyli państwa demokracji ludowej. Z nich niesłychanie słynna była Bułgaria, a w niej popularny kurort Sunny Beach nad Morzem Czarnym. To tam nabywali goście z prawie całej Europy Wschodniej, szukając odrobiny bogactwa. Rzeczywiście podobno mogliśmy to tam znaleźć.

Jesteśmy w stanie sobie zwizualizować te wyjazdy twoich rodzin. W ramach zbierania część przedmiotów pakowano ze sobą, niewątpliwie wynikało to również jedzenia, pożywienia. Małe autka, wypakowane po dach przetworami i zupami w proszku, oczywiście niemające chłodzenia, bez problemów jechały setki kilometrów, aby nareszcie dotrzeć do końca. Na miejscu należało zawartość samochodu wyjąć i w jakiś sposób się rozlokować.

A następnie byliśmy w stanie szybko  jedynie siedzieć na plaży i się opalać. Słoneczny Brzeg Kraj ma to do siebie, iż pogoda tam zwykle dopisuje, zatem nie istniało obawa, może relaks się nie uda. Z zasady turyści wracali stamtąd zmęczeni podróżą, ale szczególnie zrelaksowani także nadzwyczaj dumni z wolnego czasu w tym znanym słonecznym kurorcie.