Paryż luwr

Paryż: najbardziej romantyczne miasto świata

Paryż uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu. Sława ta jest całkowicie zasłużona, bowiem trudno (nawet na całym świecie!) wskazać równie urokliwe i romantyczne miasto. Zachwycające secesyjne kamienice, przepiękne zabytki oraz wyjątkowa, niedająca opisać się w kilku słowach atmosfera przemawiają za tym, żeby kierunkiem romantycznej podróży we dwoje był właśnie Paryż. 

Do francuskiej stolicy ściągają zakochani z całego świata, np. dla bogatych Azjatów spełnieniem marzeń o idealnej podróży poślubnej jest właśnie podróż do Paryża. Wiele osób chętnie spędza czas z ukochaną osobą, spacerując wzdłuż Sekwany lub leniwie sącząc przepyszne francuskie wino w jednej z wielu urokliwych małych restauracji. Zachwycające są również paryskie parki, z przepięknym Ogrodem Luksemburskim na czele. W tego typu scenerii na pewno powstaną niezapomniane zdjęcia we dwoje.

Do tego paryska baza noclegowa jest bardzo bogata i zróżnicowana. Zakochani znajdą tu zarówno popularne, sieciowe hotele, jak i prywatne kameralne hoteliki ulokowane w sekretnych paryskich podwórkach rodem z „Amelii”. Wysoki, francuski standard spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych par. Bo Paryż tak po prostu sprzyja miłości.