słoneczny brzeg

Wakacje w Bułgarii – oferty w Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg to najbardziej modny kurort turystyczny Bułgarii. Miasto to cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Polaków szukających miejsca na idealne wczasy. Opłaty w Bułgarii są nieco mniejsze aniżeli w niezwykle egzotycznych kurortach świata. Podczas planowania wyprawy warto zwrócić uwagę również na opłaty za przelot – z pewnością jesteśmy w stanie odnaleźć tanie przeloty do Bułgarii.

Osoby, które nie chcą organizować urlopu samodzielnie, mogą wybrać propozycję z katalogu biura podróży. Wpisując hasło „Słoneczny Brzeg Bułgaria” możemy wypatrzyć niezwykle dużo wycieczek albo rodzinnych wczasów w możliwości all inclusive. W wartość takiego wyjazdu wliczone są koszty podróży, nocleg w hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne. Często opłacona jest również zdolność korzystania z basenu hotelowego, jacuzzi, sauny lub gabinetu SPA.

Dodatkowo jesteśmy w stanie wykupić wycieczki fakultatywne. Jednak część osób decydujących się na urlop w Bułgarii pożytkuje czas na plażach. Wybrzeże Morza Czarnego jest znane bowiem z gorącej wody a także pięknych, piaszczystych plaż. Możemy tu zarezerwować także rejsy statkami bądź jachtami, zaplanować zabawy w licznych klubach oraz dyskotekach.