polskie morze

Atrakcyjny wakacyjny kurort

Od lat nad polskie wybrzeże zjeżdżają rzesze głodnych morza, słońca i wakacyjnej beztroski podróżnych. Bałtyk, choć bezdyskusyjnie cudowny, jest przez wzgląd na zmienną aurę bardzo ryzykownym kierunkiem podróży. Nie jest nim z pewnością jeden z ostatnimi czasy najmodniejszych kierunków urlopowych wojaży – Bułgaria.

Udając się nad Morze Czarne, o słoneczną pogodę nie warto się lękać. Bułgaria to raj dla amatorów kąpieli słonecznych oraz kąpieli w morzu. Ciepłym morzu, dodajmy. Śliczne plaże, świetnie przystosowana infrastruktura, rewelacyjne hotele czy dostęp do smacznych owoców morza – to tylko kilka rzeczy, z których słynie bułgarskie wybrzeże, a w szczególności Słoneczny Brzeg. Ten umiłowany przez Europejczyków kurort nie bez powodu został nazwany europejskim Las Vegas.

W Słonecznym Brzegu każdy zrelaksuje się tak jak lubi najbardziej. Zarówno miłośnicy beztroskiego leniuchowania odnajdą swój mały raj przy brzegu morza, jak i zwolennicy aktywnego sposobu spędzania wczasów odnajdą ofertę stworzoną na miarę ich potrzeb. A wieczorem jedni i drudzy będą mieli możliwość spędzić beztroski wieczór w jednej z 400 restauracji lub wytańczyć swoje troski w dyskotece.

Jedno jest pewne. Jeśli pragniemy mieć idealne wczasy, Słoneczny Brzeg to właściwy wybór.